Tallinn-Stockholm kruiisid

Reede, 27. september 2024

Terminaator
See oli koht, kus lõpuks üksteiste leidsime – sina, Läänemeri ja Terminaator! Need on laulud, mida oskad ka une pealt kaasa laulda, ja viisid, mis tõmbavad peo käima. Tule Baltic Queenile ja koge kontserti, mis jääb igaveseks meelde!


Broneeri kruiis


Reede, 11. oktoober 2024

Bedwetters
Võimsa taastuleku teinud Bedwetters on leidnud oma keele ja koha tänases muusikamaailmas – ja see on bänger! Tänavu Eesti Muusikaauhindadel kolme tiitliga pärjatud koosseis paneb Baltic Queeni põrandad värisema. Popi, pungi ja elektroonilise muusika fännid, pardale!


Broneeri kruiis


Reede, 08. november 2024

Disco Tallink. Ivo Linna trio, Suured Tüdrukud, DJ-d: Widenski, Rahel, Eleryn Tiit
Legendaarne pidu Disco Tallink tuleb taas! Esinejaid jagub meil igale maitsele: kõigi eestlaste lemmik Ivo Linna koos oma trioga, alati lahedad Suured Tüdrukud ehk Kaire Vilgats ja Dagmar Oja ning ägedad DJ-d Widenski, Rahel ja Eleryn Tiit. Tule ja keeruta jalga just nii, nagu Sulle meeldib!


Broneeri kruiis


Reede, 22. november 2024

Metsatöll
Tänavu veebruaris täitus Metsatöllul juba 25 aastat lavalaudadel ning juubeliaastat tähistatakse tuuridega nii Euroopas kui ka Jaapanis. Ainulaadne ja armastatud folk metal’i bänd põimib oma muusikasse Eesti rahvaviise ja regilaule. Metsatöll ajab publiku alati pöördesse – tule ja roki koos nendega Baltic Queeni pardal!


Broneeri kruiis


Klienditeenindus E-P kl 8:00-22:00

Vestle meiega

laevapiletid@estravel.ee

900 4040

Hind 49 senti/min. Välismaalt helistades (+372) 6 313 313. Broneeringu muutmine tel (+372) 6 313 314.

Klientide paremaks teenindamiseks telefonikõned salvestatakse. Salvestisi ei kasutata turu-uuringuteks, statistikaks ega isikuandmete töötlemiseks.